Filmy ke stažení

Film Jennifer body

20. srpna 2010 v 19:57 | Týnuška
jennifer body
V halvních rolích - Megan fox, Amanua Seyfried
ŽÁnr - Komedie, Fantasy, Horor

Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně převádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná.

Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ni vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí...

Stáhnete -> TADY !


( molouvám se, Treiler sem nesehnala česky )


Film Transformers pomsta poražených

20. srpna 2010 v 19:47 | Týnuška
transformers pomsta poražených
V hlavních rolích -  Shia LaBeouf, Megan Fox
ŽÁnr - Akční, Dobrodružný, Sci-Fi

Puberťák Sam Witwicky (Shia LaBeouf) se už vzpamatoval z prvního setkání s hodnými Autoboty a zlými Deceptikony. Navíc dospěl a začal se připravovat na opuštění rodného hnízda, vstříc bouřlivému vysokoškolskému životu. Náladu mu kazí snad jen fakt, že vztah s rozkošnou Mikaelou (Megan Fox) se promění na chození na dálku, protože ona na univerzitní studia nemá peníze.

Odloučení naštěstí netrvá dlouho. Když Sam objeví úlomek matérie, o kterou spolu Autoboti a Deceptikoni tolik bojovali v jedničce, a získá z něj pro obě strany drahocenné informace, začnou po něm jít mechaničtí gauneři z celé galaxie. A že jich tu je.

Stáhnete -> TADY !
Film Prokletý ostrov

20. srpna 2010 v 19:28 | Týnuška
film prokletý ostrov
V hlavní roly miláček z filmu Titanic - Leonardo Dicaprio
ŽÁnr filmu - Horor, Drama, Thriller, Mysteriózní

Příběh je situován do 50. let minulého století, kdy se svět stále ještě vypořádával s pozůstatky války a kdy se bojovníci za vlast znovu etablovali do skutečného života.

Jedním z nich je i Teddy, který by nejradši vymazal všechny svoje vzpomínky. Pronásledují ho démoni, kteří ho nenechávají zapomenout na hrůznou minulost, jíž se mu až doteď dařilo dusit v sobě. Autentické výjevy z války se mu na ostrově záhadně vrací, stejně jako vzpomínky na manželku, jež uhořela v plamenech. Ostatně i to je jedna z jeho motivací, proč se případem vůbec zabývá - žhář je jedním z místních pacientů. A Teddy se s ním chce rozhodně seznámit.

Stáhnete -> TADY ! 
 

Reklama