Moe Keci*

Tak. ... Jedu domů

7. listopadu 2010 v 16:31 | Týnuška
čičnka
Ahojky. Tak je to tady, už se skoro stmívá a je neděle. Já pojedu domů.
Píše sem narychlo.
Omlouvám se že jsem moc neobíhala ale neměla jsem čas. V sobotu jsem byla v Praze za Tetou a dnes jsem musela dodělávat úkoly :((. Až bude tohle pooletí za námi bude to mnohem lepší. To slibuji !
Takže jak to bude ?
Jak jsem psala internet nám nejde tedy ašpoň zatím. Tak až půjde tak se určitě ozvu.
Zatím mě omluvte. Páá.
Týnuška.

A jak to vlastně bude ?

6. listopadu 2010 v 19:06 | Týnuška
nwm
Takže. Děkuji za komentáře k Dessu.
Chci vás teď jen informovat jak to bude.
Tak nejdříve začnu tím že teď jsem na výkendu u babičky a dědy tak proto internet. U nás doma ? Pc už mám Zpátky ( byl oto kvůli předčasnému vypojení ze zásuvky, takže celej přeinstalovanej ) táta ho přinesl v pátek. Internet ? musí se zapojit takže mám za úkol skočit ke chlápkovi který nám ten net zařídil, aby nám ho zapojil znovu atd ... přemýšlím že tam půjdu hned v pondělí protože to máme odpoledku a nebudu nic jiného dělat. Takže opravdu nevím kdy nám ho zapojí. Ale teď budu nějakou dobu zase aktivní. :)).
Tak zatím Páá. :))
Vaše Týnuška.

Děkuji :))

31. října 2010 v 13:51 | Týnuška
Týnuška
Jednou mi jeden člověk řekl že se směji jako sluníčko. A proto se teď jako to sluníčko směji na vás, protože pravé slunce na obloze chybí.

Tak vám chci poděkovat za navštívení blogu kamarádky. ( Jinak, nakonec se rozhodla že Affs zavede :)) ).
- Ve tři mi jede autobus který mě doprví na nádraží a v půl čtvrté mi jede vlak. Nevím jestli se ještě dnes ozvu, protože až přijedu domů, musím ještě udělat spoustu věci. Ale moc vám děkuji za dnešní návštěvnost jsem natčená.

PS --> Konečně jsem se naučila klikajdy a fungujou ... Jůůů ... :DD

Prosím přidejte se pokud ještě nejste, trhá mi to srdce. !Prosím o pozornost :))

31. října 2010 v 11:35 | Týnuška
the-fantasystory.blog.cz
Ahojky. Chtěla bych vám jen říct že včera večer se svou kamarádkou jsem psaly článek na Téma Halloween. Jak jsem vám už říkala tyhle témata píši nejčastěji s ní. Skvěle se doplňujeme a pak z toho aspoň podele nás vznikně něco krásného.
--> Včera jsem jí řekla jestli by si nectěla udělat blog, kam by dávala i své básně které vymýšlí a pod. ... Souhlasila ale jen když jí s blobem pomohu. Pomohla, udělala jsem dess, menu a napsala její první článek :)). Bobužel se ale bojím že její díla nikdo neuvidí protože nechce Affs.
Tak bych vás chtěla poprosit. Do menu jsem dala Relamu na její blog, kdyby jste ho navštěvovaly. Protože její prácejsou nádherné. :)).
Doufám že pomůžete. Děkuji.Možná by to chtělo něco New

30. října 2010 v 9:50 | Týnuška
m

Ahojky. Takže přemýšlím o New Dessu. Mno mám jich ještě pár v zásobě od svého oblíbeného autora, ale teď mě napadlo udělat svůj, protože si myslím že se trochu zlepšuji. Mno to ale musíte posoudit sami. A proto se vás ptám jestli by to byl dobrý nápad, ještě nevím kdy bych ho změnila ale tak zítra to rozhodně nebude ;D.
Tak si klikněte na odkaz a prosím napište sem dolů do komentíků co si myslíte a jestli bych ho sem mohla dát :). Děkuji.

--> Odkaz

Žiju ? .... Ano :)

4. října 2010 v 6:42 | Týnuška
5
Ahojte. Omlouvám se za neaktrivtu ale byla jsem pryč. Výkend jsem strávila na chatě s kamarádkou a neměla jsme nic připraveného na přednastavení, a také sa omlouvám Affíkům.
Zítra nebo ještě dnes čekejte díl Povídky Život z jiné perspektivy.
Tak zatím Ahoj :))

Plány na dnešek

30. září 2010 v 6:29 | Týnuška
OC Chomutovka
Ahojky.
Takže dneska už tu asi nebudu. Mám toho hodně v plánu. Nejdříve jdu do školy ( to v plánu nemám ale musím ), teď jsem se ještě dozvěděla že po škole musím vyzvednou ségru a pak počkat až rodiče přijedou a pak teprve můžu jít na otevření.
Je to děs když se jich na to ptáce Stokrát oni řeknou že jo a pak vám prostě řeknou že tohle ještě musíte udělat. Hrrr. Štve mě to.
Mno to je zatím vše. Na to otevření půjdu a pak vám ještě písnu ale asi až ráno protože tam zůstávám do sedmi, to bude ohněstroj. Tak si ten den taky pěkně užijte. Ahoj. Týnuška.

Dnes Až k večeru

28. září 2010 v 11:00 | Týnuška
nwm
Ahojky.
Tak před chvilkou jsem přidala články s Brushe a jednu Kusovku. Tak doufám že se vám budou líbit :)). Jinak dnes už musím jít. Příjdu až večer. Tak affíci nezlopte se. Navštívím až kole půl sedmé. Děkuji. Ahojky.
Vaše Týnuška.


Takže změna

26. září 2010 v 12:19 | Týnuška
nwm
Ano. Takže Komix Love story nebude. Rozhodla jsem se tak po tom co my do hry jsou dávat downy. Promiňte ale napadl mě zcela noví žánr a myslím že bude lepší. Tohle by byl obyčejný co dělá každý druhý na svém blogu. Takže dnes sem asi přidám uvítaní.
Tak zatím ahoj. Týnuška.

Zítra tu nejsem

25. září 2010 v 0:17 | Týnuška
sims
Ahojky. Takže ajk ukazuje obrázek ... Sims mi jsou. Jsem strašně ráda protože tuhle hdu proste miluju a ikdyž jsem v devitce neomrzí mě.
Downy fungují --> A za to bych moc chtěla poděkovat jednomu človíčkovy => Bessi
Strašně moc ti děkuji. Jako ejdiná jsi dokázala vyřešit můj problém.

--> A jinak ? Zítra tu nejsem. Jedu někam k Chebu s Babičkou na zámek takže nevím na jak dlouho to bude, ale nejspíše na celý den.
Jinak za chvilku budou na Nově dávat "Někdo to rád blond" Takže se jdu koukat. Zatím ahojky.

Ozvu se co nejdříve. Týnuška.


Možná naděje ...

13. září 2010 v 16:31 | Týnuška
sims 3 ♥
Ahojky. Takže jak jsem psala asi před týdnem tak jsem u babičky tedy složila ten Pc. Funguje upe výborně ale není tam Word takže je to trošku naprd prý se asi bude muset koupit. Mno ale to nevadí.

--> Asi to nevíte ale jsem nadčenec do The sims A teď se mi strašně líbí Sims3 ( mám i blog který jsem tak trošku opustila ). Mno nevím to jistě možná že plané naděje, ale je malá šance že by u babičky šli mno a to bych byla asi v sedmém nebi. Jop také bych psala komixy s obrázky mno prostě bych to tu troško rozzářila :)). Tak uvidíme ;)). Tak já pádím táta mi píše přiklady na procvičení ... Děs !

Víkend

10. září 2010 v 15:31 | Týnuška
duha
Ahojky. Takže o víkendu tu nebudu.
Jedu na chatu S kamaraádko ua rodičema. V sobotu dávaj na Nově Kung-Fu panda takže se moc těším :DD.
--> Jinak přednastavím články a bude tu i soutěž tak soufám že se zapojíte.
--> Affíky obejdu v neděli teĎ už to nestíhám omlouvám se.
Tak si užijte víkend já Letím. Týnuška ;**

Omlouvám se

9. září 2010 v 6:25 | Týnuška
animek
Ahoj Děcká. Omlouvám se že jsem včera nikoho nenavštívilaa že jsem sem nepřidala žádné články.
Nebylo mi včera moc dobře. Byla mi zima, bolela mě hlava a stěží jsem koukala na monitor a ve škole na interaktivní tabuli. 
Takže se pokusím to dnes napravit. Mám připravených pár článků. Tak zatím Ahoj.

Vaše Týnuška

Dneska tu určitě nebudu.

7. září 2010 v 6:51 | Týnuška
hj
Ahoj. Takže dnes tu určitě nebudu.
Proč ? --> OdpověĎ je jednoduchá = Dnes mám školu do půl páte mno a to příjdu domů, půjdu se učit na další den, vykoupat, najíst a můžu jít spát.
Takže se omlouvám.
Afííky už jsem obešla.
A přidala vám nějaké nové malé článečky Tady. a Tady..
Tak zase zítra nebo když to stihnu tak večer. Ahojky.

A prosím nezapomeňte mi držet palce s tou opakovačkou z Matiky. Děkuji vám.
Vaše Týnuška.


Opakování

6. září 2010 v 18:50 | Týnuška
matika
Ahojky. Takže jsem psala že tu dnes nebudu ale našla jsem si malí čas :)).
Dnes jsme opakovali z Češtiny -> Mno to ušlo. Ale pak z Matematiky -> Totální propadák :DDD. Já vůbec nevěděla až na zlomky sme se trošku rozkoukala.
Mno teď jsem se připravovala na zítra, z Matiky píšeme menší opáčko ze zlomků mno a jak jsme zjistila dělá mi to porblém :(( Ach joo. Takže doufám že v tom testu budou lehčí příklady. ( Nejvíce mi tedy dělají znamínka a předělávání des. čícel na zlomky jiank to docela ujde mno když nepočítám Násobilku ;D ).

Tak mi prosím držte palečky ať mám zítra aspoň za Dva. Děkuji.
 
 

Reklama